ST. JUDE CLASSIC: V Memphisu vládli Američané. Nejlepší byl Berger

ST. JUDE CLASSIC: V Memphisu vládli Američané. Nejlepší byl Berger

Daniel Berger - FedEx St. Jude Classic 2016Je rozhodnuto. Daniel Berger své slibné vedení o tři rány udržel i v závěrečném kole a je čerstvým šampiónem turnaje FedEx St. Jude Classic. V neděli zahrál znovu parádně, když nasázel pět birdie a dvě bogey, čímž potvrdil obrovskou formu, se kterou se v Memphisu potkal. Pro třiadvacetiletého Američana je to vůbec první triumf v kariéře. Dosud se nejlépe umístil dvakrát na druhém místě v roce 2015 na podnicích BMW Championship a The Honda Classic. „Je to ten nejlepší pocit. Těžce pracujete, abyste se sem dostal a nakonec zvedl tu trofej. Nevím, jak bych to popsal,“ prozradil dojatý vítěz.

S konečným skóre -13 navíc Berger vyhrál s náskokem tří úderů na Brookse Koepku, Steva Strickera a Phila Mickelsona. Zajímavé bylo i představení Dustina Johnsona v posledním kole, když zahrál sedm ran pod par. I díky tomu se vrátil do top 5 s konečným skóre -9.

Konečné pořadí turnaje naleznete ZDE.

Zdroj: PGATour.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace