Začíná Evropský týden sportu. Pozvěte své blízké na GOLF

Vědí vaši přátelé, blízcí – negolfisté – o tom, že si můžou zcela zdarma vyzkoušet golf? V rámci Evropského týdne sportu to možné je. Stačí si jen vybrat hřiště, které se do projektu zapojilo, a během 23. až 30. září nechat své blízké vyzkoušet si sport, se kterým ještě neměli tu čest se seznámit.

Celá řada golfových klubů v České republice nabízí pro začátečníky seznámení s golfem každý rok (některé dokonce několikrát do roka) v rámci otevřených dveří. Buď zcela zdarma nebo za symbolický poplatek. Kromě toho se i několik klubů aktivně zapojuje do projektů, v nichž dává příležitost především golfovým nováčkům za pomoci trenérů, ale i špičkových českých reprezentantů, objevit krásu zeleného sportu.

Na vlastní kůži se o tom mohly přesvědčit dámy, ženy, slečny a dívky, které zavítaly na česká hřiště na začátku června, kdy si zkusily golf v rámci mezinárodního projektu Women’s Golf Day.

A po čase je tu další ideální příležitost bouchnout si poprvé v životě do golfového míčku. Tentokrát pro všechny nové zájemce – bez ohledu na pohlaví, věk nebo třeba fyzickou zdatnost. Přijít může zkrátka každý. Golfoví trenéři a instruktoři vás na 17 hřištích provedou světem golfu od soboty 23. do soboty 30. září. Vysvětlí vám techniku švihu, obeznámí vás s golfovými pravidly a etiketou, a hlavně vám dají možnost strávit nádherný den na čerstvém vzduchu a v zeleni. Unikátní golfová akce startuje v rámci Evropského týdne sportu.

Evropský týden sportu

Co je Evropský týden sportu?

Evropský týden sportu je iniciativou Evropské komise na podporu sportu a pohybové aktivity v celé Evropě. Jeho koordinátorem v České republice je Český olympijský výbor a projekt je zároveň součástí celonárodní kampaně Česko sportuje. V roce 2017 proběhne třetí ročník této akce. Ústředním motivem kampaně je slogan #BeActive, který má nabádat pohybu, a to nejen po dobu Evropského týdne sportu, ale po celý rok.

A kam můžete se svojí rodinou a přáteli na golf vyrazit? Uvádíme seznam všech dosud zúčastněných klubů. Stačí si jen vybrat.

Chcete vědět víc? Třeba to, co konkrétně vás na daném hřišti čeká za program? Níže naleznete odpovědi na tyto otázky. 

Zapojené golfové resorty a kluby včetně programu a oficiálních webových stránek: (program, případně oficiální stránky naleznete kliknutím na jednotlivá hřiště)

Golf Club Hodkovičky

Prague Diamond Golf Club

I.Golf Club Most

Derby Golf Club Slušovice

Golf Klub Hluboká nad Vltavou

Golf Club Poděbrady

Golf Resort Barbora

Golf Club Stará Boleslav

Česká golfová asociace (Golf Hořehledy)

Silesia Golf Resort Kravaře

Golf Club Praha

Greensgate Golf Resort

Golf Club Ypsilon

Golfový klub Golf Driving Šárka Praha

Valašský golfový klub Rožnov

Golf Resort Lipiny

Kotlina Terezín

Evropský týden sportu

Není čas na lelkování, buďte aktivní.


 

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace