Daly v potížích. Kvůli zranění nedohrál druhý turnaj v řadě

Americký bouřlivák John Daly v posledních dnech trpí. Na hřišti se mu daří, ale zraněné koleno mu nedovoluje bojovat o titul. Před týdnem odstoupil ze slibně rozehraného turnaje PGA Champions Tour už po první devítce, z následujícího podniku v polovině druhého kola. Ze hřiště odcházel po jedné noze.

John Daly (Foto: Profimedia)

Pravé koleno zlobilo Dalyho už na Dominion Energy Charity Classic, kde zvládl odehrát devět jamek za -3. O týden později vystavil koleno další zatěžkávající zkoušce na PowerShares QQQ Championship. I tam se Dalymu dařilo. První kolo dohrál za 69 ran (-3), v tom druhém byl průběžně -1 a atakoval nejvyšší příčky.

Jenže po odpalu na deváté jamce bylo snům o titulu konec. Jednapadesátiletý veterán na své pravé koleno ani nedošlápl a ze hřiště odkulhal na levé noze za pomoci asistentů. Podle rentgenů z minulého týdne způsobuje bolest artritida kolenního kloubu a poranění chrupavky v koleni.

I přes odstoupení z turnaje se Daly vešel do první 36 hráčů pro závěrečný podnik Schwab Cupu. Pokud mu to koleno dovolí, za dva týdny by mohl nastoupit.

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace