GOLF DIGEST C&S ANKETA ROKU 2017

LETOŠNÍ SEZONA JEŠTĚ NESKONČILA A UŽ PRO VÁS MÁME TRADIČNÍ ANKETU o hřiště, jamku, restauraci a trenéra roku. Hlasujte pro své favority, dokud vše ještě máte v živé paměti, a rozhodněte, kdo od vás naším prostřednictvím dostane ocenění GOLF DIGEST C&S za rok 2017.

Tak jako v loňském roce, kdy jsme od vás dostali neuvěřitelných 26 646 hlasů, i letos můžete hlasovat pro své tři kandidáty v kategoriích hřiště, jamka a restaurace. Tři nejlepší pak od nás v dubnu 2018 dostanou zlatou, stříbrnou nebo bronzovou plaketu GOLF DIGEST C&S.

Tradičně oceníme i nejlepší trenéry. NOVINKOU bude vyhlášení nikoliv pouze jednoho, ale tří nejlepších českých trenérů, o kterých svým hlasováním rozhodnete jen vy.

 

V JAKÝCH KATEGORIÍCH MŮŽETE HLASOVAT?

HŘIŠTĚ ROKU 2017
Svůj hlas můžete zaslat nejen svému nejoblíbenějšímu hřišti, ale hned třem nejlepším tak, jak tomu bylo poprvé v minulém roce.

 

JAMKA ROKU 2017
Také o nejhezčí nebo chcete-li nejlepší jamce v České republice se rozhodne ve vašem hlasování mezi třemi, kterým můžete dát svůj hlas.

 

RESTAURACE ROKU 2017
Ani restaurace nebudou výjimkou – volit budete tři, které podle vás v letošním roce poskytovaly nejvyšší kvalitu jídla a nejlepší služby.

 

TRENÉR ROKU 2017
Pouze u ankety o Trenéra roku budete volit pouze jedno jméno. Ocenění přesto nově získají tři nejlepší trenéři jako v ostatních kategoriích.

 

AKNETA BYLA UKONČENA

 

Platný je pouze jeden hlas z jedné IP adresy. V případě více hlasů z jedné IP adresy budou hlasy považovány za neplatné a z ankety budou vyřazeny. Povinné je hlasování pro tři subjekty v kategoriích Hřiště, Jamka a Restaurace roku. V kategorii Trenér roku je možno hlasovat pouze pro jednoho trenéra.

 

ROZHODNĚTE O NEJLEPŠÍCH V ČESKÉ REPUBLICE

HLASUJTE OD 1. LISTOPADU 2017 DO 15. BŘEZNA 2018

Autor článku: Lukáš F.

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace