Nové úlovky Callawaye: GARCÍA i nováček roku PGA Tour

Každý konec je začátkem něčeho nového. Platí to i v případě Sergia Garcíi, který po patnácti letech ukončil spolupráci s golfovou značkou TaylorMade a místo toho podepsal konkurenční Callaway. Stejný přesun potkal i nováčka roku PGA Tour Xandera Schauffeleho.

Španěl García byl přitom ještě do října loňského roku jednou z hlavních tváří TaylorMade, k čemuž výrazně přispělo i jeho premiérové dubnové vítězství na majoru v Augustě na Masters. Jenže poté, co Adidas prodal v květnu TaylorMade spolu s Adams Golf a Ashworth Golf společnosti KPS Capital Partners, se podle Garcíi změnila politika značky. Hráč se s firmou nedohodl.

Od října se stal volným hráčem, nicméně už v listopadu začaly jeho námluvy s Callaway. V závěrečném turnaji sezóny European Tour v Dubaji hrál ve cvičných kolech driverem Great Big Bertha Epic, železy Apex MB a wedžemi Mack Daddy.

Sergio García je hráčem Callaway (Foto: Twitter)

Od nového roku se stal García členem rodiny Callaway oficiálně.

„Sergio je jedním z nejtalentovanějších a nejcharizmatičtějších hráčů už 20 let. Bude zajímavé sledovat, co s novou výbavou dokáže,“ uvedl prezident Callawaye Chip Brewer.

https://twitter.com/CallawayGolf/status/948238592874225664

Dalším zajímavým úlovkem Callawaye je Xander Schauffele. Nováček roku na PGA Tour, který vyhrál v loňské sezóně dvakrát včetně závěrečného turnaje FedEx Cupu, byl společností ohlášen jako nová akvizice den po oznámení Sergia Garcíi.

https://twitter.com/CallawayGolf/status/948618038009511936

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace