Značky dál loví. NIKE podepsal čtyři velká jména

S Novým rokem tradičně přicházejí nové kontrakty hráčů se značkami golfového vybavení či oblečení. Světová značka Nike do svých řad začlenila pro rok 2018 nově několik špičkových hráčů. Fajfku na čepicích, tričkách, páscích, kalhotách nebo botách budou od letoška prezentovat Patrick Reed, Chris Wood, Alex Noren či Lee Westwood.

Pro Reeda, pětinásobného vítěze na PGA Tour a jednoho z nejbouřlivějších Američanů v bitvách o Ryder Cup, není přesun ke značce Tigera Woodse, Roryho McIlroye či Jasona Daye žádnou novinkou. Už v roce 2011, kdy přestoupil k profesionálům, se značkou podepsal kontrakt. Ovšem v polovině roku 2013 přešel ke Callawayi.

Právě s touto značkou mu letos vypršela smlouva na golfové vybavení. Proto se čeká, s čím bude Reed v novém roce hrát. Už loni koketoval s PXG, s puttery Bettinardi, holemi Titleist a Cleveland a míčky Bridgestone.

Patrick Reed už v roce 2012 oblékal Nike (Foto: Profimedia)

Od hlavy až k patě budou oblékaní do NIKE také Chris Wood, loňský nováček v evropském týmu pro Ryder Cup a trojnásobný vítěz na European Tour, talentovaní Američané Cameron Champ a Jimmy Stanger, kteří zatím ale stráví většinu sezony na Web.com Tour, a také Alex Noren. Švédská hvězda podepsala s NIKE už loni, ovšem až teď bude nosit fajfku na všech kusech oblečení.

Evropská legenda Lee Westwood a vítěz The Players Si Woo Kim podepsali se společností smlouvy na nošení bot. Julian Suri s NIKE prodloužil smlouvu.

 

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace