To bylo o fous. VLČKOVÁ si zahraje finále při premiéře na Symetra Tour

Při své premiérové účasti na Symetra Tour si Karolína Vlčková zahraje finálové kolo. Na úvodním turnaji sezony Florida’s Natural Charity Classic zahrála 76-73 a o jedinou ránu prošla cutem.

Ve Winter Haven, kde se v úvodních dvou kolech představilo 132 hráček, se počítá jakýkoliv výsledek kolem paru. Chladná rána a měnící se vítr herní podmínky stěžují, a tak pouze 13 hráček drží po dvou kolech své skóre pod parem hřiště.

Karolína Vlčková v prvním kole těžko hledala recept na zdejší hřiště, do skórkarty zapsala jediné birdie proti pěti bogey. Ve druhém kole v sobotu už ubrala na počtu bogey (4) a naopak o něco víc skórovala (3 birdie). Velmi solidních 73 ve druhé rundě jí nakonec zaručilo postup do nedělního finále.

Do něho vstoupí se ztrátou pouhých čtyř ran elitní dvacítku hráček. Menším hendikepem ale může být její brzký start v 8:30 ráno, kdy na hřiště vyrazí v chladném počasí.  

LEADERBOARD

Karolína Vlčková (Foto: Facebook Karolíny Vlčkové)

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace