Vyjet si za Prahu na TERASY do Ústí se nejen VYPLATÍ, ale stojí za cestu

Městské hřiště v Ústí nad Labem – Terasy nepatří mezi nejvyhledávanější. Je to s podivem. Zdejší osmnáctka má nejen svůj osobitý charakter, ale dávno se zbavila nálepky těžkého sportovního a úzkého hřiště vhodného pouze pro dobré hráče. Opak je pravdou a zdejší fairwaye dnes uspokojí naprosto každého.

Před dvěma lety také padla další překážka v podobě dostupnosti. Dálnice dnes vede z Prahy až do Drážďan a problematický dvacetikilometrový úsek je již dnes zprovozněn. Dálnice vede až téměř k bráně areálu a z pražského Proseka se dá i při respektování maximální rychlosti zvládnout do 40 minut.

Greeny zimou nepoznamenané s rychlostí přes osm stop a jamky vyčištěné od původních náletových křovin. Dnes také s nabídkou kvalitní a cenově velmi dostupné kuchyně, vč. možnosti posnídat přímo v klubovně před hrou.

Pořád se vám zdá, že se nevyplatí investovat do cesty? Možná jste na omylu a je jen velmi málo tak kvalitních osmnácti jamek, na kterých se nejen pobavíte, ale zahrajete si ve všední den za 600 KORUN a o víkendu nebo ve svátek za 750 KORUN. Za devítku zaplatíte jen 350 nebo 400 KORUN, opět podle dne v týdnu.

Velká šance pro všechny, kteří ještě v Ústí nehráli. Je jen velmi málo golfistů, kteří by domů odjížděli nespokojeni.

PLÁNEK hřiště si můžete prohlédnout na INTERAKTIVNÍ MAPĚ ZDE

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace