GD OPEN TOUR

PŘEDPLAŤTE SI GOLF DIGEST,

HRAJTE S NÁMI TURNAJE ZA 600 KORUN
A ČERPEJTE VÝHODY,
KTERÉ VÁM PO CELÝ ROK PŘINÁŠÍME

JE JIŽ MILOU TRADICÍ, že pro vás každoročně připravujeme sérii turnajů GOLF DIGEST OPEN TOUR. Jinak tomu nebude ani v roce 2017, kdy dojde k několika drobným změnám a na své si přijdou jak naši předplatitelé, tak všichni, kteří mají rádi sportovní golf bez zbytečných příkras. Pro letošní rok jsme pro vás připravili šest turnajů základní části a opět velké finále pro vítěze v Berouně.

NOVINKOU letošní sezony bude celoroční hra o body do průběžné tabulky a rozdělení startovního pole pouze na dvě hráčské kategorie. Na rozdíl od loňského roku nebudou do finále automaticky postupovat vítězové jednotlivých turnajů, ale 20 nejlepších z celkové tabulky. Nebude se však hrát pouze o body – pro nejlepší budou připraveny věcné ceny od našich partnerů a také poháry.

NETRADIČNÍ BONUSOVÉ TURNAJE budou malým překvapením a novinkou pro naše abonenty. Již teď je pro vás připravujeme a více se dozvíte v březnu. A už teď se máte opravdu na co těšit.

INDIVIDUÁLNÍ BIRDIE KARTY jsou další výhodou, kterou s námi získáte. V letošním roce si svou hru budete moci nejen dopředu naplánovat, ale svou strategii si i v podobě mapky vytisknout a vzít s sebou na hřiště. Stačí již teď navštívit náš web.

NEMĚNÍ SE PODMÍNKY ÚČASTI pro naše předplatitele a cena turnaje tak zůstává pouze 600 KORUN za startovné. Cenu hracího fee tak mají naši předplatitelé opět zcela ZDARMA a s výhodou pro rodinné příslušníky, kteří mají slevu ve výši 50 %. Pro všechny bude připraveno občerstvení do hry, hrát se budou vložené soutěže NEAREST TO PIN a LONGEST DRIVE a počítat můžete i s účastí našich spolupracujících profesionálních hráčů a zahrát si proti nim o drobné odměny. Finále pro nejlepší v Berouně je pak opět včetně bohatého občerstvení a cen na naše pozvání.

ZAHRÁT SI S NÁMI MŮŽE KDOKOLIV. Stačí být předplatitelem magazínu Golf Digest C&S a získat kromě informací a golfu za výhodnou cenu i v průběhu celého roku řadu dalších dárků nebo výhod od našich partnerů.

CENA PŘEDPLATNÉHO ZŮSTÁVÁ i pro rok 2017 stejná a za 10 vydání, která vám doručíme až domů, zaplatíte 890 KORUN. Od nového roku se zvyšuje pouze cena magazínu ve volném prodeji – za jedno vydání zaplatíte 129 KORUN.

VŠECHNY INFORMACE o předplatném najdete ZDE.


KALENDÁŘ TURNAJŮ ZÁKLADNÍ ČÁSTI

22. dubna 2017 – PRAGUE CITY GOLF (ZBRASLAV)  – fotky
20. května 2017 – GOLF BEŘOVICE – fotky
24. června 2017 – GOLF RESORT TELČ – fotky
22. července 2017 – GOLF RESORT ÚSTÍ NAD LABEM – fotky
19. srpna 2017 – GOLF PARK SLAPY SV. JAN – fotky
16. září 2017 – GOLF CLUB ČESKÁ LÍPA – fotky

20. června 2017 – PANORAMA GOLF RESORT – KÁCOV – bonusový turnaj na 27 jamek – fotky


FINÁLE GOLF DIGEST OPEN TOUR

11. října 2017 – BEROUN GOLF CLUB – fotky


 GD02-17-web-FCB-banner

 

NOVINKA – DRIVE TOUR by GOLF DIGEST

Vzhledem k zájmu, který jste o naši tour projevili, a první dva turnaje na Zbraslavi a v Beřovicích byly již měsíc pře jejich zahájením vyprodány v plné kapacitě 100 hracích míst. Připravili jsme pro vás novou sérii nedělních turnajů pod názvem DRIVE TOUR by GOLF DIGEST, které odstartují již 30. Dubna v Poděbradech.

DRIVE TOUR bude ČTYŘI NEJLEPŠÍM zaručovat postup do finálového turnaje v Berouně a kvalifikovat se budou opět nejlepší hráči celoroční tabulky, co které se budou načítat získané stablefordové body. Stejné budou také obě vypsané kategorie.

NOVÁ TOUR bude zaměřena převážně na ty, kteří rádi hrají rychle a nedělní odpoledne chtějí strávit s rodinou nebo při jiných aktivitách. Startovat tak budeme již v 8 hodin ráno a startovní pole bude omezeno na 60 hráčů.

CENA STARTOVNÉHO bude pouze 450 korun a zajímavá bude i cena hracího fee.

Kromě bodů na DRIVE TOUR získá každý předplatitel magazínu GOLF DIGEST drobnou pozornost do hry a oceněn bude i nejlepší hráč v každém flightu. Na drive tour se nečeká a vítěz flightu obdrří svou cenu nejpozději do deseti minut po odevzdání skór karty.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace