GOLF DIGEST OPEN TOUR 2018

PŘEDPLAŤTE SI GOLF DIGEST,

HRAJTE S NÁMI TURNAJE ZA 600 KORUN
A ČERPEJTE VÝHODY,
KTERÉ VÁM PO CELÝ ROK PŘINÁŠÍME

 

JE JIŽ MILOU TRADICÍ, že pro vás každoročně připravujeme sérii turnajů GOLF DIGEST OPEN TOUR. Jinak tomu nebude ani v roce 2018, kdy dojde k několika drobným změnám a na své si přijdou jak naši předplatitelé, tak všichni, kteří mají rádi sportovní golf bez zbytečných příkras. Pro letošní rok jsme pro vás připravili dvanáct turnajů základní části a opět velké finále pro vítěze v Berouně.

NOVINKOU letošní sezony bude celoroční hra o body do průběžné tabulky a rozdělení startovního pole pouze na dvě hráčské kategorie. Na rozdíl od loňského roku nebudou do finále automaticky postupovat vítězové jednotlivých turnajů, ale 20 nejlepších z celkové tabulky. Nebude se však hrát pouze o body – pro nejlepší budou připraveny věcné ceny od našich partnerů a také poháry.

INDIVIDUÁLNÍ BIRDIE KARTY jsou další výhodou, kterou s námi získáte. V letošním roce si svou hru budete moci nejen dopředu naplánovat, ale svou strategii si i v podobě mapky vytisknout a vzít s sebou na hřiště. Stačí již teď navštívit náš web.

NEMĚNÍ SE PODMÍNKY ÚČASTI pro naše předplatitele a cena turnaje tak zůstává pouze 600 KORUN za startovné. Cenu hracího fee tak mají naši předplatitelé opět zcela ZDARMA a s výhodou pro rodinné příslušníky, kteří mají slevu ve výši 50 %. Pro všechny bude připraveno občerstvení do hry, hrát se budou vložené soutěže NEAREST TO PIN a LONGEST DRIVE. HRAJE SE O FINÁLE, které se uskuteční tradičně na hřišti GC BEROUN. Na závěrečný turnaje se kvalifikuje nejlepších 20 hráčů z celoročního žebříčku základní části. Finále včetně bohatého občerstvení a cen pro vítěze v jednotlivých kategorií je jako obvykle na naše pozvání a tedy pro všechny účastníky zcela ZDARMA.

ZAHRÁT SI S NÁMI MŮŽE KDOKOLIV. Stačí být předplatitelem magazínu Golf Digest C&S a získat kromě informací a golfu za výhodnou cenu i v průběhu celého roku řadu dalších dárků nebo výhod od našich partnerů.

CENA PŘEDPLATNÉHO ZŮSTÁVÁ i pro rok 2018 stejná a za 10 vydání, která vám doručíme až domů, zaplatíte 890 KORUN. Od nového roku se zvyšuje pouze cena magazínu ve volném prodeji – za jedno vydání zaplatíte 149 KORUN.

VŠECHNY INFORMACE o předplatném najdete ZDE.


KALENDÁŘ TURNAJŮ ZÁKLADNÍ ČÁSTI

 

11. dubna 2018 – LORETA GOLF CLUB PYŠELY – registrace


28. dubna 2018 – GOLF BEŘOVICE – registrace
29. dubna 2018 – PRAGUE GOLF CITY ZBRASLAV – registrace


19. května 2018 – GOLF RESORT MONACHUS (MNICH) – registrace
20. května 2018 – GOLF RESORT TELČ – registrace

 

21. června 2018 – PANORAMA GOLF RESORT – KÁCOV – bonusový turnaj na 27 jamek – registrace 

 

23. června 2018 – GOLF CLUB ČESKÁ LÍPA – registrace

24. června 2018 – GOLF CLUB LIBEREC (MACHNÍN) – registrace


15. července 2018 – SEDIN GOLF RESORT (SLOVENSKO) – registrace
14. července 2018 – GREEN RESORT HRUBÁ BORŠA (SLOVENSKO) –registrace


25. srpna 2018 – GOLF RESORT PÍSEK – registrace
26. srpna 2018 – GOLF KLUB HLUBOKÁ NAD VLTAVOU – registrace

 

29. září 2018 – GOLF SOKOLOV

30. září 2018 – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

 


FINÁLE GOLF DIGEST OPEN TOUR

10. října 2018 – BEROUN GOLF CLUB


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace