GOLF DIGEST DRIVE TOUR

Dva z vás tak mají šanci splnit si svůj golfový sen a nastoupit na odpaliště první jamky, kterou navrhl sám Old Tom Morris a na stejném místě stáli i takové hvězdy jako Tiger Woods, Arnold Palmer, Jack Nicklaus, Gary Player nebo v poslední době Rory McIlroy nebo Dustin Johnson.

Ale nepředbíhejme.

CELOROČNÍ TABULKA GOLF DIGEST OPEN TOUR

Do finále se nejdříve musíte kvalifikovat a cesta k němu vede přes sérii kvalifikačních turnajů.

Na rozdíl od loňského roku máme pro vás 20 KARET, které dostane 20 NEJLEPŠÍCH hráčů celoročního žebříčku. Body do něj můžete získávat na šesti a jednom bonusovém turnaji základní části.

I přesto, že jsou turnaje vypsány pro dvě hrací kategorie, žebříček je společný a jediné co v něm rozhoduje, je počet získaných bodů. Do tabulky se budou nově započítávat získané stablefordové body ze všech odehraných turnajů.

Tabulku také naleznete vždy den po odehraném turnaji na našem webu golfdigest.cz.

KDE ZÍSKAT BODY

Body získá každý, kdo se zúčastní našich turnajů a odevzdá platnou skór kartu. Hraje se každý měsíc od dubna do září šest sobotních turnajů dle vypsaného kalendáře:

22. dubna 2017 – PRAGUE CITY GOLF (ZBRASLAV)  – registrace zde
20. května 2017 – GOLF BEŘOVICE – registrace zde
24. června 2017 – GOLF RESORT TELČ – registrace zde
22. července 2017 – GOLF RESORT ÚSTÍ NAD LABEM – registrace zde
19. srpna 2017 – GOLF PARK SLAPY SV. JAN – registrace zde 
16. září 2017 – GOLF CLUB ČESKÁ LÍPA – voucher

20. června 2017 – PANORAMA GOLF RESORT – KÁCOV – bonusový turnaj na 27 jamek 

Navíc máte možnost získat extra body, a to na bonusovém turnaji na 27 jamek na novém hřišti u Kácova.

  1. června – PANORAMA GOLF RESORT*
    *Pro turnaj neplatí standardní cena startovného a hracího fee

CENA TURNAJŮ A CENY PRO VÍTĚZE

Turnaje série GOLF DIGEST OPEN TOUR přináší výhodu našim předplatitelům, kteří za startovné zaplatí pouhých 600 korun a hrací fee mají od nás zcela zdarma. Výjimkou je bonusový turnaj na hřišti Panorama Kácov, kde naši předplatitelé zaplatí startovné 500 korun a celodenní hrací fee v ceně 1000 korun.

V ceně startovného je vždy organizace turnaje, zpracování výsledků a malé občerstvení do hry.

Pro tři nejlepší dvou kategorií (HCP 0 – 20,0 a HCP 20,1 – 54) budeme mít připraveny zajímavé ceny stejně, jako pro vítěze vložených soutěží Nearest to Pin a Longest Drive.

Cena startovného a hracího fee finálového turnaje v Berouně je pak pro 12 nejlepších v celoroční tabulce ZDARMA.

 

NOVINKA – DRIVE TOUR by GOLF DIGEST

Vzhledem k zájmu, který jste o naši tour projevili, a první dva turnaje na Zbraslavi a v Beřovicích byly již měsíc pře jejich zahájením vyprodány v plné kapacitě 100 hracích míst. Připravili jsme pro vás novou sérii nedělních turnajů pod názvem DRIVE TOUR by GOLF DIGEST, které odstartují již 30. Dubna v Poděbradech.

DRIVE TOUR bude ČTYŘI NEJLEPŠÍM zaručovat postup do finálového turnaje v Berouně a kvalifikovat se budou opět nejlepší hráči celoroční tabulky, co které se budou načítat získané stablefordové body. Stejné budou také obě vypsané kategorie.

NOVÁ TOUR bude zaměřena převážně na ty, kteří rádi hrají rychle a nedělní odpoledne chtějí strávit s rodinou nebo při jiných aktivitách. Startovat tak budeme již v 8 hodin ráno a startovní pole bude omezeno na 60 hráčů.

CENA STARTOVNÉHO bude pouze 450 korun a zajímavá bude i cena hracího fee.

Kromě bodů na DRIVE TOUR získá každý předplatitel magazínu GOLF DIGEST drobnou pozornost do hry a oceněn bude i nejlepší hráč v každém flightu. Na drive tour se nečeká a vítěz flightu obdrří svou cenu nejpozději do deseti minut po odevzdání skór karty.

PŘEDBĚŽNÝ KALENDÁŘ TURNAJŮ DRIVE TOUR by GOLF DIGEST

30. dubna – PODĚBRADY – ODEHRÁNO

11. června – PODBOŘÁNKY – ODEHRÁNO

25. června – BARBORA – ODEHRÁNO

30. července – MALEVIL – Registrace

13. srpna – BECHYNĚ – Registrace

27. srpna – KOTLINA – Registrace 

17. září – ČERTOVO BŘEMENO – Registrace

24. září – MOST – Registrace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace