Benátky – Akademie

Středočeský kraj | Cvičné hřiště | 9 jamek

 Velmi pěkné cvičné hřiště Dýmač , na kterém si zahrajete bez Osvědčení o golfové způsobilosti nebo jen tak, chcete-li si procvičit krátkou hru a přesnost. Všechny jamky jsou vesměs rovné, nečekejte zde ani žádné velké převýšení. Greeny jsou obvykle ve skvělém stavu a v podstatě zde naleznete vše jako na velkém hřišti. Od dospělých devíti jamek se liší jen délkou. Zahrát si tady, pokud tedy nepřijedete v sobotu, v neděli nebo ve svátek, je radost. O víkendech se zde budete proplétat mezi rodinkami s dětmi nebo nadšenci, kteří začínají golfové hře čím dál víc propadat a na velké hřiště zatím nemohou nebo si na něj ještě netroufnou. Obvyklé jsou zde také firemní golfové akademie, je tedy vždy dobré si do klubu nejdříve zatelefonovat a o situaci na hřišti se informovat. Jinak nelze toto hřiště jinak než doporučit.

Rok otevření: 2008
Fee PO-ČT: 200,- * celodenní fee
Fee PÁ-NE: 300,- * celodenní fee
Adresa: Na Golfu 1003, Benátky nad Jizerou 294 71
GPS: 50°16'15.795"N, 14°52'27.824"E
Telefon: +420 326 322 341
Webové stránky: http://benatky-golf.cz/

Od Prahy: po rychlostní silnici R10, sjezd EXIT 27 na Benátky nad Jizerou. Ihned za přejezdem dálnice se dejte doprava, projeďte drobnou zástavbou a na první křižovatce opět doprava směr Nymburk. Projedete malým lesíkem a vjezd do resortu budete mít vlevo. Sledujte místní značení příjezdu do areálu.
Od Mladé Boleslavi: po rychlostní silnici R10, sjezd EXIT 27 na Benátky nad Jizerou. Ihned za přejezdem dálnice se dejte doprava, projeďte drobnou zástavbou a na první křižovatce opět doprava směr Nymburk. Projedete malým lesíkem a vjezd do resortu budete mít vlevo. Sledujte místní značení příjezdu do areálu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace